bestuur

Tuur Ceuleers

Voorzitter
T 0472 69 89 23
voorzitter@kbfvzw.be

Voorzitter vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidige mandaat loopt van 31 maart 2016 tot 31 maart 2019.

Herman De Kegel

Secretaris
T 0486 60 35 65
secretaris@kbfvzw.be

Secretaris vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidige mandaat loopt van 31 maart 2016 tot 31 maart 2019.

Yanick Bos

Yanick Bos

 

 

Penningmeester
T 0472 99 58 11
penningmeester@kbfvzw.be

Penningmeester vanaf 31 maart 2018. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022

Paul Verzele

paul.verzele@kbfvzw.be
T 0478 25 67 84
Paul was penningmeester vanaf 20 maart 2010. Zijn huidig mandaat als gewoon bestuurder loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022.

Frank Stevens

Bestuurder
T 0485 18 54 58
frank.stevens@kbfvzw.be

Ondervoorzitter vanaf oprichting KBF (september 2007) t.e.m. de AV van 2018. Huidige mandaat als bestuurder loopt van 31 maart 2018 tot AV 2022.

Jo Dotremont

Bestuurslid
T 0477 67 56 21
jo.dotremont@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2013. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2016 tot 31 maart 2019.

Bart Vercruyssen

Bestuurslid
T 0474/28 69 26
bart.vercruyssen@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2013. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2020.
 

Mark Sebille

MS

 

 

 

Bestuurslid
T 0474 22 33 59
E mark.sebille@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2017. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2020.

Sam De Smet

Bestuurslid 
T 0476 89 84 81
E sam.desmet@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2017. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2020.


Thomas Kerckhof

Thomas Kerckhof

Bestuurslid 
T 0473 36 33 34
E thomas.kerckhof@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2018. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022.


Gert Grommen

Gert Grommen

Bestuurslid 
T 0496 55 22 75
E gert.grommen@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2018. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022.

Hans Kok

Hans Kok

 

 

Bestuurslid 
T 0497 63 14 72
E hans.kok@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2018. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022.

 

Laatst aangepast
4 december 18