bestuur

Tuur Ceuleers

Voorzitter
T 0472 69 89 23
voorzitter@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidige mandaat loopt van 31 maart 2016 tot 31 maart 2019.

Frank Stevens

Ondervoorzitter
T 0485 18 54 58
ondervoorzitter@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidige mandaat loopt van 31 maart 2015 tot 31 maart 2018.

Herman De Kegel

Secretaris
T 0486 60 35 65
secretaris@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidige mandaat loopt van 31 maart 2016 tot 31 maart 2019.

Paul Verzele

Penningmeester
T 0478 25 67 84
penningmeester@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidige mandaat loopt van 31 maart 2015 tot 31 maart 2018.

Karel Schwillens

Bestuurslid
karel.schwillens@kbfvzw.be

Mandaat van 31 maart 2015 tot 31 maart 2018. 

Jo Dotremont

Bestuurslid
T 0477 67 56 21
jo.dotremont@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2013. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2016 tot 31 maart 2019.

Bart Vercruyssen

Bestuurslid
T 0474/28 69 26
bart.vercruyssen@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2013. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2021.
 

Mark Sebille

MS

 

 

 

Bestuurslid
T 0496 78 33 86
E mark.sebille@gmail.com

Bestuurder vanaf 31 maart 2017. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2021.

Sam De Smet

Bestuurslid 
T 0476 89 84 81
E sam.desmet@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2017. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2021.

Laatst aangepast:
2 augustus 2016