bestuur

Frank Stevens

Voorzitter
T 0485 18 54 58
voorzitter@kbfvzw.be

Voorzitter sinds AV van 2019.
Ondervoorzitter vanaf oprichting KBF (september 2007) t.e.m. de AV van 2018. Huidige mandaat als bestuurder loopt van 31 maart 2018 tot AV 2022.

Mark Sebille

MS

 

 

 

Ondervoorzitter
T 0474 22 33 59
E mark.sebille@kbfvzw.be

Ondervoorzitter vanaf AV 2019.
Bestuurder vanaf 31 maart 2017. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2020.

Herman De Kegel

.

Secretaris
T 0486 60 35 65
secretaris@kbfvzw.be

Secretaris vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidige mandaat loopt van 31 maart 2019 tot 31 maart 2023.

Yanick Bos

Yanick Bos

 

 

 

Penningmeester
T 0472 99 58 11
penningmeester@kbfvzw.be

Penningmeester vanaf 31 maart 2018. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022

Paul Verzele

paul.verzele@kbfvzw.be
T 0478 25 67 84

Paul was penningmeester vanaf 20 maart 2010. Zijn huidig mandaat als gewoon bestuurder loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022.

Bart Vercruyssen

.

Bestuurslid
T 0474/28 69 26
bart.vercruyssen@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2013. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2020.
 

Sam De Smet

.

Bestuurslid 
T 0476 89 84 81
E sam.desmet@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2017. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2017 tot 31 maart 2020.

Hans Kok

Hans Kok

 

 

 

Bestuurslid 
T 0497 63 14 72
E hans.kok@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2018. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2018 tot 31 maart 2022.

Tina Bollekens

Tina

Bestuurslid 

T 0472 704 601
E tina.bollekens@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2019. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2019 tot 31 maart 2023.

Sander Wijgerse

.

Bestuurslid 

T 0470 97 30 15
E sander.wijgerse@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2019. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2019 tot 31 maart 2023.

 

Laatst aangepast
1 april 19