bestuur

Yanick Bos

Yanick Bos

 

 

 

Voorzitter
T 0472 99 58 11
voorzitter@kbfvzw.be

Voorzitter vanaf 26 maart 2022. Huidig mandaat loopt van 26 maart 2022 tot AV 2026.
Yannick was p​​​​enningmeester vanaf 31 maart 2018.

 

Frank Stevens

Frank Stevens

Penningmeesterer
T 0485 18 54 58
penningmeester@kbfvzw.be

Huidig mandaat als penningmeester loopt van 26 maart 202022 tot AV 2026.
Ondervoorzitter vanaf oprichting KBF (september 2007) t.e.m. de AV van 2018. Frank was voorzitter van 2019 tot 2022.

 

Herman De Kegel

.

Secretaris
T 0486 60 35 65
secretaris@kbfvzw.be

Secretaris vanaf oprichting KBF (september 2007). Huidig mandaat loopt van 31 maart 2019 tot 31 maart 2023.

 

Paul Verzele

Bestuurdslid
paul.verzele@kbfvzw.be
T 0478 25 67 84

Paul was penningmeester vanaf 20 maart 2010. Huidig mandaat als gewoon bestuurder loopt van 31 maart 2022 tot 31 maart 2026.
 

Sam De Smet

.

Bestuurslid 
T 0476 89 84 81
E sam.desmet@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2017. Huidig mandaat loopt van 15 mei 2020 tot 31 maart 2024.

 

Hans Kok

Hans Kok

 

 

 

Bestuurslid 
T 0497 63 14 72
E hans.kok@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 31 maart 2018. Huidige mandaat loopt van 31 maart 2022 tot 31 maart 2026.

 

Jan Cools

Foto van Jan Cools

Bestuurslid
T 0471 34 44 36
E jan.cools@kbfvzw.be 

Bestuurder vanaf 15 mei 2020. Huidig mandaat loopt van 15 mei 2020 tot 31 maart 2024.

 

Paul Leysen

Paul Leysen

 

 

 

 

 

Bestuurslid
T 0477 57 10 11
E paul.leysen@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 15 mei 2020. Huidige mandaat loopt van 15 mei 2020 tot 31 maart 2024.

 

Nicole Vyncke

Nicole Vyncke

Bestuurslid

nicole.vyncke@kbfvzw.be

Bestuurder vanaf 26 maart 2022. Huidige mandaat loopt van 26 maart 2022 tot AV 2026.

 

Laatst aangepast
16 augustus 22